Kases sistēmas jūsu darba efektivitātei

undraw_mobile_payments_edgf

NRDATA piedāvā funkcionālas un ērti pielietojamas kases sistēmas, ko var pielāgot jebkura uzņēmuma vajadzībām, sākot ar mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un autoservisiem, līdz pat lieliem restorāniem un vairumtirdzniecības veikalu tīkliem. NRDATA kases sistēmas ir sertificētas un reģistrētas atbilstoši MK noteikumiem nr. 96. 

Piedāvājam aprīkot kases sistēmas ar mūsu ražotajiem fiskālajiem blokiem un programmatūru, kā arī savienot ar dažādām noliktavas sistēmām. Nodrošinām sistēmu sertificēšanai nepieciešamo dokumentu sagatavošanu un reģistrēšanu VID.

Balstoties uz katra klienta individuālajām vajadzībām, piedāvājam dažādas perifērās ierīces, lai paaugstinātu uzņēmuma un darba efektivitāti: displejus, papildus monitorus, fiskālos printerus, svītrukodu lasītājus, skaidras naudas lādes, POS klaviatūras u.c.

Pateicoties mūsu kases sistēmu darbības stabilitātei, plašajai funkcionalitātei un ērtajai lietošanai, un NRDATA POS profesionālajam tehniskajam atbalstam, mūs kā partnerus kases sistēmu nodrošināšanā ir izvēlējušies tādi lieli uzņēmumi, kā Hesburger, Optibet, Radisson un daudzi citi.

 

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev? Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju