GNS vadības programma mazumtirdzniecībai

GNS programma piemērota jebkuram mazumtirdzniecības uzņēmumam un tirdzniecības ķēdei. Moderns un ērti lietojams interfeiss. Esošo un vēsturisko produktu imports. Svītrkodi un uzlīmes. Importējiet esošos svītrkodus vai drukājiet jaunus. Bez pūlēm pievienojiet jaunus produktus, veidojiet iepirkuma pasūtījumus, uzskaitiet krājumus.

Produktu organizācija. Salieciet pa kategorijām savus produktus ar nosaukumu, veidu, marku, piegādātāju, piegādātāja kodu, uzlīmēm. Viegli veidojiet pielāgotus pārskatus, veiciet inventāra uzskaiti vai koordinējiet sasaisti ar jūsu tiešsaistes veikalu.

Centralizēts produktu katalogs. Pārvaldiet vienu centrālo produktu katalogu un sinhronizējiet savus produktus pa visiem saviem kanāliem, lai novērstu dubultu datu ievadi un samazinātu cilvēku kļūdas.

Funkcionalitāte

Retail, credit card payment service. Customer paying for order of cheese in grocery shop.
Cashier offers POS terminal for payment with credit card. Banking, shopping and contactless payment with NFC technology concept.

Sistēmas priekšrocības

Funkcija nodrošina informācijas uzturēšanu par klientiem un sadarbības partneriem, tādējādi ļaujot ērti un ātri darboties un izmantot to, atbilstoši izvēlētajiem kritērijiem.

Programma paredz iespēju apkopot klientu datus, līdz ar to arī izsūtīt atgādinājumus, piedāvājumus u.c. mārketinga materiālus klientiem gan e-pastā, gan īsziņu veidā

Vadoties pēc noliktavas uzskaites un atlikumu kritiskā līmeņa, programma automātiski ģenerē jaunus pasūtījumus

Programma sniedz iespēju automātiski aprēķināt darbinieka piemaksas procentu no pārdotās preces vai pakalpojumu apjoma

Pārdošanai, iepirkšanai, atlikumiem dažādos šķērsgriezumos. Ļauj ātri un viegli izveidot visas nepieciešamās atskaites par preču apriti

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev? Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju