Sertificēta kases sistēma viesnīcām,
viesu namiem un hosteļiem

Viesnīcu vadības programmas COMPUCASH lietošana vienmēr ir bijusi tik nepārspējami vienkārša un vienlaikus tik neticami daudzveidīga. Tagad plašais rīku klāsts un uzlabotās uzskaites funkcijas ļauj efektīvāk pārvaldīt viesnīcu biznesu. Jaunā programma būs teicams risinājums viesnīcām un viesu namiem.

Programma COMPUCASH ir viena no modernākām, gudrākām un drošākām viesnīcu vadības sistēmām Igaunijā un Latvijā. Tā ļauj viesnīcas personālam paaugstināt klientu apkalpošanas ātrumu un kvalitāti.

Vadības programma sniedz iespēju viesnīcu tīklu pārvaldīt no centrālā biroja, efektīvi kontrolēt viesnīcu darbības procesus, iegūt detalizētu datu analīzi. Ar vadības sistēmu iespējams veidot sev vēlamās atskaites, pieņemt lēmumus tālākai viesnīcas biznesa attīstībai. Jebkurā diennakts laikā ir iespējams saņemt precīzus datus par katru viesnīcas darbības sfēru dažādos laika griezumos, nodrošinot viesnīcai drošu un stabilu darbību.

Funkcionalitāte

Easier and quicker way to pay
Cashier offers POS terminal for payment with credit card. Banking, shopping and contactless payment with NFC technology concept.

Sistēmas priekšrocības

Nodrošina vizuālu apskatu par izmitināšanu un nodrošina ātru kalendāru pārvaldību.

Cenas var iestatīt sezonās un darba dienās.

Ļauj pārvaldīt priekšapmaksas, norēķinus, pārdošanu kontā un aptver visas izmitināšanas pakalpojumu sniedzēju īpašās norēķinu vajadzības. Rēķinus var ģenerēt konsolidētā veidā, pēc pakalpojumu un apmeklētāju vajadzības gadījumā.

Vienkāršāku rezervāciju veikšanai ir samazināts darbību skaits; principā reģistrēšanās un izrakstīšanās var tikt reģistrēta ar vienu klikšķi.

Dažādas ziņojuma iespējas, kas nodrošina pārskatu sniegšanu atbilstoši savām vajadzībām, kā arī likumā noteiktājām prasībām.

Nodrošina ērtu norēķinu alternatīvu. Viesnīcas numuru pārdošana viesiem tiek veikta tiešsaistē, kad visas preces, kas tiek pārdotas – t.sk. Restorānu un bāru produkti, kā arī pakalpojumi, – tiek atspoguļoti kopsavilkuma rēķinā izrakstīšanās brīdī.

Statistika un reģistrēšanās forma.

Visi apstiprinājumi, kopsavilkumi un paziņojumi var tikt nosūtīti automātiski pa e-pastu; Pēc tam nosūtīto e-pasta vēsturi un to saturu var apskatīt.

Nepārtraukts pārdošanas un uzticamības process, jo īpaši aizņemtā laika posmā tas ir ļoti svarīgi. Kases aparāts nav atkarīgs no interneta, pārdošana tiek savākta kā šifrēta.

Nodrošina tiešsaistes savienojumu ar tīmekļa vidēm. Apmeklētāji var iegūt pārskatu par pieejamām istabām un rezervēt tiešsaistē.

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev? Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju