Sertificēta kases sistēma autoservisiem

NRDATA piedāvā programmu autoservisiem – GNS. GNS vadības programma (turpmāk – programma) ir domāta autoservisa darba automatizācijai.

Programma automatizē pasūtījumu pieņemšanu, auto un to īpašnieku datu bāzu uzturēšanu, kā arī iekārtu un apkalpes meistaru darba vadību. Programma plāno iekārtu darbu un kontrolē to noslodzi.

Programma strādā kopā ar GNS noliktavas programmu, izmanto Noliktavā esošo preču krājumus, lai iekļautu vajadzīgos materiālus auto remontos. Programma pieļauj ievadīt pakalpojumu apmaksas dokumentus, mainīt pakalpojumu tarifus, ģenerē rēķinus – faktūras, pavadzīmes un darba uzdevumus. Kopā ar Noliktavas programmas atskaišu sistēmu ir iespējams kontrolēt debitorus, materiālu krājumus un veikt citas grāmatvedības funkcijas, jo programma ir uzņēmuma vienotas GNS sadaļa. Programmas dokumenti rada kontējumus un kontu saldo izmaiņas, kas ietekmē uzņēmuma bilances un kontu apgrozījumu stāvokļus.

Funkcionalitāte

Closeup of hand with computer laptop background

Priekšrocības

Šī funkcija ļauj pārvaldīt programmu un datu bāzi attālināti no jebkuras vietas, kur pieejams interneta savienojums.

Iespēja ielādēt apmaksas no bankas konta pārskata

GNS programma nodrošina noliktavas darījumu reģistrāciju un detalizēts preču reģistru. Programma ļauj kontrolēt ienākošos un izdejošos atlikumus, veikt materiālu uzskaiti.

Iespēja ielādēt apmaksas no bankas konta pārskata

GNS programma nodrošina iesaistīto pušu uzskaiti, iespēju izveidot parteru profilus, pievienot dokumentus un ievadīt datus, kas ļauj ātri un viegli atrast un organizēt nepieciešamo informāciju.

Programma nodrošina noliktavas kustības dokumentu ērtu un ļoti vieglu izveidi – rēķini, pavadzīmes, priekšampaksas u.tml.

GNS programma ļauj veidot interaktīvas atskaites cenu salīdzinājuma analīzei, preču aprites un noliktavas uzskaitījumam, kā arī servisa iekšējos datu apkopojumus.

man working in office and holding documents

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev?
Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju
autoservisam1-nrdata