Vadības programmas jūsu uzskaites efektivitātei

COMPUCASH noliktavas uzskaites sistēma nodrošina preču kustības kontroli ātrās ēdināšanas uzņēmumos, bāros, kafejnīcās.

COMPUCASH priekšrocības

Programma ļauj ne vien ievadīt un rediģēt informāciju par ēdieniem, restorāna personālu, maksājumu līdzekļiem, bet arī piešķirt sistēmas lietotājiem tiesības. Ar noliktavas uzskaites moduli iespējams pilnībā kontrolēt restorāna preču kustību, noteikt ēdienu rentabilitāti, kontrolēt līguma cenu lapu atbilstību piegādātāju cenai, kontrolēt noliktavas pārziņa darbību. Savukārt piegādātāju cenu salīdzināšanas iespējas ļauj restorānam samazināt izdevumus produktu iegādei.

Modernā COMPUCASH  programma piedāvā stratēģisku mārketinga kampaņu plānošanas rīku, kas ļauj ieviest restorānā elastīgu atlaižu sistēmu, veikt klientu karšu uzskaiti un rīkot speciālas akcijas (laimīgā stunda, bonusu, kuponu, dāvanu karšu sistēma u.c.).

Programma darbojas arī offline režīmā, t.i., elektrības padeves traucējumu gadījumā tiek nodrošināta datu sinhronizācija. COMPUCASH speciāli pielāgojamā vadības programma moderniem tehnoloģiskiem risinājumiem ļaus bāram un restorānam samazināt izdevumus.

Online shopping concept. Shopping cart, laptop on the desk
Cashier offering POS terminal for payment with credit card.

GNS (Grāmatvedības atbalsta un Noliktavas uzskaites Sistēma) ir ideāls risinājums mazā un vidējā biznesa segmentam, kas ļauj veikt preču uzskaiti un sekot līdzi naudas plūsmai, plānot ieņēmumus un izdevumus ilgtermiņā.

GNS priekšrocības

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev? Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju