Restorāns ir kā miera osta, kur izcils garšas baudījums, dizains un elegance sagaida tā apmeklētājus. Augstākās klases serviss un inovatīvas tehnoloģijas ir stabila vērtība uzņēmuma NRDATA POS priekšstatos par labu restorānu.

Lai restorāns kļūtu par vietu, kur sākt savu gastranomisko ceļojumu, restorānu un kafejnīcu vadītājiem ir nepieciešams pilnībā pārvaldīt un kontrolēt restorāna darbību. Tas vilinās, pārsteigs un sniegs gandarījumu, ja restorānā tiks veikta izcila vadības optimizācija un pārdošanas pārraudzība, cilvēkresursu un komandas vadība. Mūsu piedāvātā COMPUCASH virtuves displeja sistēma ļauj ne vien uzlabot viesu apkalpošanas līmeni, bet arī komandas darba kvalitāti – nodrošinot efektīvu iekšējās informācijas apriti.

Parocīgā virtuves displeja ātrdarbīgā sistēma ļauj pavāram reāllaikā saņemt informāciju par viesa veikto pasūtījumu. Viena klikšķa attālumā iespējams nomainīt pasūtījuma statusu. Ziņa par sagatavo ēdienu sasniedz viesmīli ātrāk, tādejādi atvieglojot viņa darbu, palielinot klientu apkalpošanas ātrumu un nodrošinot teicamu servisu. Tāpat restorāna vadītājam ir vieglāk sekot līdzi pavāra darba procesam un drošības standartiem, kā arī analizēt rezultātus un radīt prognozes.

Kāpēc ieviest virtuves displeju sistēmu virtuvē? Pirmkārt, modernais virtuves displejs operatīvi sniedz detalizētu informāciju par darbinieku veikto darbu. Otrkārt, tas nodrošina ātrāku, ērtāku komunikāciju starp viesmīli un virtuves šefu. Treškārt, pavāriem sniedz ērtas pārvaldes iespējas par veiktajiem pasūtījumiem.

Mūsu risinājumi ir pielāgoti atbilstoši Jūsu uzņēmējdarbības nozarei – vai tas būtu restorāns, kafejnīca vai bārs. NRDATA POS piedāvātie risinājumipārklāj ēdināšanas uzņēmumā noritošo procesu ķēdi. Mūsu risinājumi nāk komplektā ar tehnisko iekārtu un saistītajiem konsultāciju, piegādes un uzraudzības pakalpojumiem.