Kases sistēmas jūsu darba efektivitātei

Šobrīd mūsu mājas lapa ir izstrādes procesā, mēs Jums varam piedāvāt daudz vairāk, nekā šeit norādīts! Ar citiem produktiem Jūs iepazīstinās mūsu projektu vadītājs Andis, telefona numurs: +371 22522328.

Cashier offering POS terminal for payment with credit card.

NRDATA piedāvā funkcionālas un ērti pielietojamas kases sistēmas, ko var pielāgot jebkura uzņēmuma vajadzībām, sākot ar mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un autoservisiem, līdz pat lieliem restorāniem un vairumtirdzniecības veikalu tīkliem. NRDATA kases sistēmas ir sertificētas un reģistrētas atbilstoši MK noteikumiem nr. 96. 

Piedāvājam aprīkot kases sistēmas ar mūsu ražotajiem fiskālajiem blokiem un programmatūru, kā arī savienot ar dažādām noliktavas sistēmām. Nodrošinām sistēmu sertificēšanai nepieciešamo dokumentu sagatavošanu un reģistrēšanu VID.

Balstoties uz katra klienta individuālajām vajadzībām, piedāvājam dažādas perifērās ierīces, lai paaugstinātu uzņēmuma un darba efektivitāti: displejus, papildus monitorus, fiskālos printerus, svītrukodu lasītājus, skaidras naudas lādes, POS klaviatūras u.c.

Pateicoties mūsu kases sistēmu darbības stabilitātei, plašajai funkcionalitātei un ērtajai lietošanai, un NRDATA POS profesionālajam tehniskajam atbalstam, mūs kā partnerus kases sistēmu nodrošināšanā ir izvēlējušies tādi lieli uzņēmumi, kā Hesburger, Optibet, Radisson un daudzi citi.

 

Kases sistēmas

CHD PM500 ar miniPOS

  • Plaukstas izmērā
  • Kases aparāts, čeku printeris un svītrkodu skeneris
  • Preču pārdošana, atlaižu piešķiršana, atskaišu veidošana

CHD 6800

  • Ātrs, uzticams 58mm termo printeris
  • 10 collu skārienjutīgs displejs
  • Moderns dizains
  • Ļoti vienkārša izmantošana un apkope

Piesakies bezmaksas konsultācijai vai uzdod jautājumu!

Nezini, kuras programmas un iekārtas piemērotas tieši tev? Saņem atbildes uz visiem jautājumiem!

Saņemt konsultāciju

Saņemt konsultāciju